ЗА НАС

Гуангжу RELIN ELECTLRONICS копродукции, ООД. Е професионална производителот специјализирана за сценско осветление производи од движечки светла главата, зрак, LED сцена осветлување серија и така натаму. Ние продаваме производи во целиот свет со висок квалитет и поволни цени.
Нашата компанија ужива висок углед и во домашни и странски пазар за своите атрактивни бои, светли форма, водечка технологија, со висок квалитет, стабилен перформанси и нашата добра продажба на услуги. Обврските на квалитетот на производите и услугите на нашата компанија секогаш ги исполнуваат барањата на меѓународните стандарди.
ПРЕТПЛАТЕТЕ СЕ
WhatsApp Онлајн Chat!